Archiwum ogłoszeń z 2015 roku

OGŁOSZENIE O NABORZE NR 170024 NA STANOWISKO REFERENTA ZESPOŁU DS. PREZYDIALNYCH KOMISARIATU POLICJI W BIAŁYCH BŁOTACH KMP W BYDGOSZCZY

  • Ogłoszenie nr: 170024
  • Data ukazania się ogłoszenia: 02 czerwca 2015 r.

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy

  • Komendant Miejski Policji
  • poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
  • referent
  • Zespołu do spraw Prezydialnych Komistariatu Policji w Białych Błotach Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

  • Wymiar etatu: 1
  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

  • Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy
    ul. Wojska Polskiego 4f
    85-171 Bydgoszcz

Miejsce wykonywania pracy:

  • Bydgoszcz
  • Komisariat Policji w Białych Błotach
    ul. Bezpieczna 2
    86-005 Białe Błota

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji Komisariatu Policji, rejestrowanie w urządzeniach ewidencyjnych (dzienniki, rejestry, wykazy), przedkładanie jej do dekretacji przełożonemu w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentów w jednostce,
  • wprowadzanie i rejestrowanie postepowań w Elektronicznym Rejestrze Spraw o Wykroczenia w celu bieżącej ewidencji postępowań w sprawach o wykroczenia oraz dostarczanie wiedzy o przepływie dokumentacji związanej z tymi postępowaniami
  • prowadzenie Rejestru Śledztw i Dochodzeń w celu bieżącej ewidencji wszczynanych postępowań i dostarczanie wiedzy o przepływie dokumentacji związanych z tymi postępowaniami,
  • przyjmowanie i weryfikowanie akt i dokumentów ostatecznie zakończonych, które przekazuje do składnicy archiwalnej Komisariatu Policji, w szczególności pod względem terminowego przekazania tych dokumentów i kompletności, a także nadania dokumentom właściwych symboli i kategorii archiwalnych w celu prawidłowego prowadzenia i gromadzenia zasobu archiwalnego,
  • ewidencjonowanie i aktualizowanie aktów prawnych i poleceń przełożonego, a także zapoznawanie z nimi pracowników Komisariatu Policji w celu systematycznej aktualizacji wiedzy na temat obowiązujących przepisów i poleceń,
  • wprowadzanie danych do policyjnych systemów informatycznych w celu właściwego organizowania działań prewencyjnych,
  • redagowanie pism na polecenie przełożonego w celu wsparcia bieżącej pracy kancelaryjno-biurowej.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

        - zagrożenie korupcją

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

         budynek jest przystosowany dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, stanowisko pracy znajduje się na parterze budynku.
         narzędzia i materiały pracy: biurko, komputer, faks, telefon, nie występują uciążliwe, szkodliwe oraz niebezpieczne warunki pracy.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • właściwe planowanie i organizacja pracy,
    • komunikatywność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.

wymagania dodatkowe

  • poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą ,,poufne”

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228),
  • kopia dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe.

Inne dokumenty i oświadczenia:

Termin składania dokumentów:

  • 12-06-2015

Miejsce składania dokumentów:

  • Komenda Miejska Policji
    Wojska Polskiego 4F
    z dopiskiem: oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 170024

  • Aplikacje przesłane drogą elektroniczną nie będą rozpatrywane. Oferta powinna zawierać tylko wymagane dokumenty w kserokopii, proszę nie załączać oryginałów. Oferty otrzymane lub uzupełnione po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego). Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do dalszych etapów naboru, o czym będą powiadomieni w BIP KMP w Bydgoszczy w zakładce wolne stanowiska w służbie cywilnej – ogłoszenie nr 170024 . Zakres zagadnień obowiązujący na teście kompetencji będzie obejmował przede wszystkim wiedzę z zakresu ustawy o służbie cywilnej, legislacji aktów prawnych, zasad archiwizacji dokumentów. Informujemy, iż mile widziane są osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Dostarczonych dokumentów nie odsyłamy. Przewidziane wynagrodzenie na stanowisku referenta 1800 zł. brutto (we wszystkich składnikach wynagrodzenia). Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 52 525 56 44.

Metryczka

Data publikacji : 02.06.2015
Data modyfikacji : 16.06.2015
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
podkom. Małgorzata Michniewicz - Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia KMP w Bydgoszczy
Sandra Szymaniak Wydział Kontroli KMP w Bydgoszczy
Osoba modyfikująca informację:
Sandra Szymaniak