Archiwum ogłoszeń z 2017 roku

Ogłoszenie o naborze nr 12184 na stanowisko starszego inspektora Zespołu Dyżurnych Wydziału - Sztab Policji KMP w Bydgoszczy

Nabór zewnętrzny nr 11/KSC/NZ/2017

Ogłoszenie nr: 12184

Data ukazania się ogłoszenia: 21 czerwca 2017 roku

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy

Komendant Miejski Policji

Poszukuje na stanowisko:

starszego inspektora

obsługi stanowiska kierowania Zespołu Dyżurnych

Wydziału – Sztab Policji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej  i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wyniósł powyżej 6%.

Ogłoszenie w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

ul. Wojska Polskiego 4f
85-171 Bydgoszcz

Miejsce wykonywania pracy:

  • Bydgoszcz
  • Komenda Miejska Policji

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przyjmowanie telefoniczne zgłoszeń o wydarzeniach wymagających podjęcia działań przez Policję lub inne służby ratownicze.
  • kierowanie sił policyjnych na miejsce zdarzenia oraz przekazywanie informacji  o zdarzeniach jednostkom Policji oraz odpowiednim służbom.
  • prowadzenie korespondencji radiowej i telefonicznej ze wszystkimi służbami zgodnie z obowiązującymi zasadami.
  • dokumentowanie na bieżąco wydarzeń w Systemie Wspomagania Dowodzenia, wydanych poleceń oraz ich efektów.
  • wprowadzanie do systemu KSIP danych dotyczących wydarzeń oraz dokonywanie sprawdzenia w dostępnych systemach informatycznych.
  • sporządzanie zmianowych i dziennych zestawień sił i środków wykorzystanych  w służbie na terenie podległym KMP.
  • prowadzenie dziennika podawczego w zakresie korespondencji wpływającej na stanowisko kierowania oraz wychodzącej do innych jednostek Policji oraz instytucji.

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

 - nietypowe godziny pracy
 - zagrożenie korupcją

 - obsługa klientów zewnętrznych

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
bariery architektoniczne: parter budynku jest przystosowany dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, stanowisko pracy znajduje się na parterze budynku.
narzędzia i materiały pracy: biurko, komputer, faks, telefon, nie występują uciążliwe, szkodliwe oraz niebezpieczne warunki pracy.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • pozostałe wymagania niezbędne:
  • znajomość obowiązujących przepisów i procedur oraz umiejętność ich stosowania,
  • właściwe planowanie i organizacja pracy,
  • łatwość komunikacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność,
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,

d o d a t k o w e

  • doświadczenie zawodowe: 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze pracy kancelaryjno – biurowej,
  • pozostałe wymagania dodatkowe:
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą ,,poufne”.

  • życiorys i list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o nie skazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lud umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopia dokumentu potwierdzającego polskie obywatelstwo lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych objętych klauzulą ,,poufne” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych ( Dz. U. Nr 182, poz. 1228),

Termin składania/wysyłania dokumentów:

            26 czerwca 2017 roku

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty można składać osobiście:

Wydział Kadr i Szkolenia

                Komenda Miejska Policji
                z dopiskiem: oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 12184

Aplikacje przesłane drogą elektroniczną nie będą rozpatrywane. Oferta  powinna zawierać tylko wymagane dokumenty w kserokopii, proszę nie załączać oryginałów. Oferty otrzymane lub uzupełnione po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego). Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do dalszych etapów naboru, o czym będą powiadomieni w BIP KMP w Bydgoszczy w zakładce wolne stanowiska w służbie cywilnej – ogłoszenie nr 12184. Zakres zagadnień obowiązujący na teście kompetencji będzie obejmował przede wszystkim wiedzę z zakresu ustawy o służbie cywilnej oraz organizacji służby dyżurnej w jednostkach organizacyjnych Policji. Informujemy, iż mile widziane są osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Dostarczonych dokumentów nie odsyłamy. Przewidziane wynagrodzenie na stanowisku starszego inspektora 2.700,00 zł. brutto (słownie: dwa tysiące siedemset złotych 00/100) - we wszystkich składnikach wynagrodzenia. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 52 525 56 38.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też inną cechę prawnie chronioną.

Metryczka

Data wytworzenia : 21.06.2017
Data publikacji : 21.06.2017
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Joanna Rosińska
Joanna Rosińska KMP w Bydgoszczy