Archiwum ogłoszeń z 2017 roku

Ogłoszenie o naborze nr 8693 na stanowisko starszego referenta Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Bydgoszczy

Nabór zewnętrzny nr 05/KSC/NZ/2017

Ogłoszenie nr:  8693

Data ukazania się ogłoszenia: 22 lutego 2017 roku

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy

Komendant Miejski Policji

Poszukuje na stanowisko:

starszego referenta

do spraw obsługi policyjnych systemów informatycznych

Wydziału Ruchu Drogowego

Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej  i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wyniósł poniżej 6%.

Ogłoszenie w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

ul. Wojska Polskiego 4f
85-171 Bydgoszcz

Miejsce wykonywania pracy:

  •    Bydgoszcz

Wydział Ruchu Drogowego

                ul. Iławska 24

                85-720 Bydgoszcz

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • wprowadzanie danych do policyjnych systemów informatycznych: SESPol, SWOP, SWD,
  • zbieranie i gromadzenie danych wygenerowanych z systemów informatycznych zaistniałych zdarzeń drogowych na potrzeby bieżącej analizy bezpieczeństwa w ruchu drogowym i prawidłowej dyslokacji patroli,
  • bieżące sporządzanie zestawień dotyczących wykorzystania terminali przez funkcjonariuszy Wydziału,
  • zbieranie i gromadzenie danych wygenerowanych z systemów informatycznych dotyczących efektywności funkcjonariuszy w służbie,
  • sporządzanie comiesięcznych analiz dotyczących stanu zagrożenia w ruchu drogowym,
  • udzielanie odpowiedzi na pisma dot. bezpieczeństwa w ruchu drogowym do komórek (jednostek organizacyjnych KMP i KWP) oraz Straży Miejskiej,
  • wydawanie funkcjonariuszom Wydziału terminali noszonych oraz przekazywanie niesprawnych terminali do serwisowania,
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie nadawania i cofania uprawnień do systemów informatycznych (aktywacja, dezaktywacja, recertyfikacja kart mikroprocesorowych) pracownikom cywilnym i funkcjonariuszom Wydziału.

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
bariery architektoniczne:  wejście główne do budynku  jest dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych  poruszających się na wózku inwalidzkim, brak progów utrudniających wjazd, na parterze budynku znajduje się toaleta przystosowana dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, zapewniona jest odpowiednia szerokość drzwi oraz ciągów komunikacyjnych, brak możliwości poruszania się wózkiem inwalidzkim na wyższych kondygnacjach – brak wind.
narzędzia i materiały pracy: biurko, komputer, faks, telefon, nie występują uciążliwe, szkodliwe oraz niebezpieczne warunki pracy.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • systematyczność,
  • organizacja pracy własnej,
  • dobra znajomość obsługi komputera.

d o d a t k o w e

  • wykształcenie średnie profilowane z zakresu: administracja, informatyka,
  • doświadczenie zawodowe 6 miesięcy w administracji państwowej,
  • poświadczenie bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą ,,poufne”.

  • życiorys i list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych  do celów rekrutacji,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o nie skazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lud umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopia dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
  • kopia dokumentu potwierdzającego polskie obywatelstwo lub oświadczenie  o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych objętych klauzulą ,,poufne” lub oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych ( Dz. U. Nr 182, poz. 1228),

Termin składania/wysyłania dokumentów:

27 lutego 2017 roku

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty można składać osobiście:

Wydział Kadr i Szkolenia

                Komenda Miejska Policji
                z dopiskiem: oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 8693

Aplikacje przesłane drogą elektroniczną nie będą rozpatrywane. Oferta powinna zawierać tylko wymagane dokumenty w kserokopii, proszę nie załączać oryginałów. Oferty otrzymane lub uzupełnione po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego). Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do dalszych etapów naboru, o czym będą powiadomieni  w BIP KMP w Bydgoszczy w zakładce wolne stanowiska w służbie cywilnej – ogłoszenie nr 8693. Zakres zagadnień obowiązujący na teście kompetencji będzie obejmował przede wszystkim wiedzę z zakresu ustawy o służbie cywilnej,  funkcjonowania policyjnych systemów informatycznych, przetwarzania informacji przez Policję. Informujemy, iż mile widziane są osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Dostarczonych dokumentów nie odsyłamy. Przewidziane wynagrodzenie na stanowisku starszego referenta 2 480 zł. 00/100 brutto (we wszystkich składnikach wynagrodzenia). Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 52 525 56 38.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane  z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też inną cechę prawnie chronioną.

Metryczka

Data wytworzenia : 22.02.2017
Data publikacji : 22.02.2017
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Joanna Rosińska
Joanna Rosińska KMP w Bydgoszczy