Archiwum ogłoszeń z 2017 roku

Ogłoszenie o naborze nr 8423 na stanowisko starszego referenta Zespołu Obsługi Systemów Informacyjnych KP Bydgoszcz - Fordon KMP w Bydgoszczy

Nabór zewnętrzny nr 02/KSC/NZ/2017

Ogłoszenie nr:  8423

Data ukazania się ogłoszenia:  14 lutego 2017 r.

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy

Komendant Miejski Policji

Poszukuje na stanowisko:

Starszego referenta

do spraw obsługi policyjnych systemów informatycznych

Zespołu Obsługi Systemów Informacyjnych KP Bydgoszcz - Fordon

Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej  i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wyniósł poniżej 6%.

Ogłoszenie w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej.

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

ul. Wojska Polskiego 4F
85-171 Bydgoszcz

  • Zespół Obsługi Systemów Informacyjnych KP Bydgoszcz - Fordon KMP w Bydgoszczy

           ul. Wyzwolenia 122

           85-790 Bydgoszcz

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • wprowadzanie danych dotyczących służby zewnętrznej do policyjnych systemów informatycznych celem prawidłowego gromadzenia informacji dotyczących pełnionej służby patrolowej,
  • sporządzanie dokumentacji w postaci elektronicznej na potrzeby dyslokacji służby zewnętrznej w Komisariacie Policji Bydgoszcz – Fordon,
  • prowadzenie ewidencji zakazów stadionowych celem wykonywania wyroków sądów,
  • prowadzenie rejestru druków Prd-5 oraz korespondencji dotyczącej tego zagadnienia w celu właściwych danych o kierujących naruszających przepisy ruchu drogowego,
  • rozliczanie wykorzystywania urządzeń MTN przez policjantów w celu ich optymalnego wykorzystania,
  • ewidencjonowanie, gromadzenie i przechowywanie notatników służbowych funkcjonariuszy OPI,
  • archiwizowanie dokumentacji wytwarzanej w jednostce w celu zapewnienia jej prawidłowego obiegu i przechowywania.

Warunki pracy:

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • zagrożenie korupcją,

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

bariery architektoniczne: budynek nie jest przystosowany dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, stanowisko pracy znajduje się na parterze budynku

narzędzia i materiały pracy: biurko, komputer, monitor ekranowy, faks, telefon, praca przed monitorem ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy, nie występują uciążliwe, szkodliwe oraz niebezpieczne warunki pracy.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe: powyżej 6 miesięcy doświadczenia w administracji lub pracy biurowej
  • pozostałe wymagania niezbędne:
  • komunikatywność,
  • umiejętność organizowania stanowiska pracy,
  • rzetelność,
  • terminowość,
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych.

d o d a t k o w e :

            - posiadanie aktualnego poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu  do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne”;

  • życiorys i list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych   do celów rekrutacji,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o nie skazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lud umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopia dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
  • kopia dokumentu potwierdzającego polskie obywatelstwo lub oświadczenie  o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych objętych klauzulą ,,poufne” lub oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych ( Dz. U. Nr 182, poz. 1228).

Termin składania/wysyłania dokumentów:

19 lutego 2017 r.

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty można składać osobiście:

Wydział Kadr i Szkolenia

               Komenda Miejska Policji
               z dopiskiem: oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 8423

Aplikacje przesłane drogą elektroniczną nie będą rozpatrywane. Oferta  powinna zawierać tylko wymagane dokumenty w kserokopii, proszę nie załączać oryginałów. Oferty otrzymane lub uzupełnione po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego). Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do dalszych etapów naboru, o czym będą powiadomieni  w BIP KMP w Bydgoszczy w zakładce wolne stanowiska w służbie cywilnej – ogłoszenie nr 8423 Zakres zagadnień obowiązujący na teście kompetencji będzie obejmował przede wszystkim wiedzę z zakresu ustawy o służbie cywilnej, funkcjonowania Krajowego Systemu Informacji Policji oraz przetwarzania informacji przez Policję.

Informujemy, iż mile widziane są osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Dostarczonych dokumentów nie odsyłamy. Przewidziane wynagrodzenie na stanowisku inspektora 2.140,80 zł brutto (dwa tysiące sto czterdzieści złotych 80/100) we wszystkich składnikach wynagradzania. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 52 525 56 38.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane  z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też inną cechę prawnie chronioną.

Metryczka

Data publikacji : 14.02.2017
Data modyfikacji : 07.07.2017
Joanna Rosińska KMP w Bydgoszczy
Osoba modyfikująca informację:
Joanna Rosińska