Archiwum ogłoszeń z 2016 roku

Ogłoszenie o naborze nr 5274 na stanowisko starszego referenta do spraw poszukiwań i identyfikacji osób Wydziału Kryminalnego KP Bydgoszcz - Śródmieście Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy

Ogłoszenie nr:  5274

Data ukazania się ogłoszenia: 08 listopada 2016 r.

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy

Komendant Miejski Policji

Poszukuje na stanowisko:

Starszego referenta

do spraw poszukiwań i identyfikacji osób

Wydziału Kryminalnego KP Bydgoszcz - Śródmieście

Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej  i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wyniósł poniżej 6%.

Ogłoszenie w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej.

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

ul. Wojska Polskiego 4F
85-171 Bydgoszcz

Miejsce wykonywania pracy:

  • Bydgoszcz
  • KP Bydgoszcz – Śródmieście KMP w Bydgoszczy

ul. Poniatowskiego 5

           85-671 Bydgoszcz

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzenie korespondencji dotyczącej poszukiwań osób z organami zarządzającymi poszukiwania lub wzywającymi do wszczęcia poszukiwań w celu przekazywania informacji o aktualnym stanie poszukiwań,
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie koordynacji dotyczącej osób poszukiwanych i zaginionych w celu zapewnienia skutecznego obiegu informacji i realizacji zleconych zadań,
  • sprawdzanie i dokonywanie rejestracji kryminalnych w celu prawidłowej realizacji czynności operacyjnych,
  • sprawdzanie pod kątem formalnym zakończonych spraw poszukiwawczych oraz przygotowanie w całości dokumentacji w celu złożenia jej do archiwum,
  • dokonywanie sprawdzeń w systemie KSIP i KCIK w celu pogłębienia wiedzy na temat osób będących w zainteresowaniu organów ścigania,
  • wprowadzanie treści Meldunków Informacyjnych do systemu SMI.

Warunki pracy:

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • zagrożenie korupcją.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

bariery architektoniczne: wejście główne do budynku  jest dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych  poruszających się na wózku inwalidzkim, brak progów utrudniających wjazd, na parterze budynku znajduje się toaleta przystosowana dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, zapewniona jest odpowiednia szerokość drzwi oraz ciągów komunikacyjnych, brak możliwości poruszania się wózkiem inwalidzkim na wyższych kondygnacjach – brak wind.
narzędzia i materiały pracy: biurko, komputer, faks, telefon, nie występują uciążliwe, szkodliwe oraz niebezpieczne warunki pracy.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji publicznej lub w pracy biurowej,
  • pozostałe wymagania niezbędne:
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • łatwość komunikacji oraz umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość i umiejętność właściwej interpretacji przepisów,
  • samodzielność,
  • dobra organizacja pracy.

d o d a t k o w e :

            - posiadanie aktualnego poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne”;

            - wykształcenie: średnie profilowane w zakresie informatyki lub administracji.

  • życiorys i list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o nie skazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lud umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopia dokumentu potwierdzającego polskie obywatelstwo lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
  • kopia dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych objętych klauzulą ,,poufne” lub oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych ( Dz. U. Nr 182, poz. 1228).

Termin składania/wysyłania dokumentów:

13 listopada 2016 r.

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty można składać osobiście:

Wydział Kadr i Szkolenia

               Komenda Miejska Policji
               Wojska Polskiego 4F
               z dopiskiem: oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 5274.

Aplikacje przesłane drogą elektroniczną nie będą rozpatrywane. Oferta powinna zawierać tylko wymagane dokumenty w kserokopii, proszę nie załączać oryginałów. Oferty otrzymane lub uzupełnione po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego). Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do dalszych etapów naboru, o czym będą powiadomieni  w BIP KMP w Bydgoszczy w zakładce wolne stanowiska w służbie cywilnej – ogłoszenie nr 5274. Zakres zagadnień obowiązujący na teście kompetencji będzie obejmował przede wszystkim wiedzę z zakresu Ustawy o służbie cywilnej oraz funkcjonowania Krajowego Systemu Informacji Policji.

Informujemy, iż mile widziane są osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Dostarczonych dokumentów nie odsyłamy. Przewidziane wynagrodzenie na stanowisku starszego referenta 2.054,92 zł (dwa tysiące pięćdziesiąt cztery złote 92/100) brutto + dodatek z tytułu wysługi lat. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 52 525 56 38.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też inną cechę prawnie chronioną.

Metryczka

Data wytworzenia : 08.11.2016
Data publikacji : 08.11.2016
Data modyfikacji : 15.11.2016
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Joanna Rosińska
Emil Szafrański Wydział Administracyjno-Gospodarczy
Osoba modyfikująca informację:
Sandra Szymaniak