Archiwum ogłoszeń na stanowiska pracy poza SC

Nabór zewnętrzny na stanowisko poza korpusem służby cywilnej nr 2/2016 - konserwator Zespołu Wspomagającego Wydziału Administracyjno - Gospodarczego KMP w Bydgoszczy

Ogłoszenie w celu uzupełnienia wakatu.

Data ukazania się ogłoszenia: 16 września 2016 r.

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy

Komendant Miejski Policji

Poszukuje na stanowisko:

konserwator Zespołu Wspomagającego Wydziału Administracyjno - Gospodarczego KMP w Bydgoszczy

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

ul. Wojska Polskiego 4F
85-171 Bydgoszcz

Miejsce wykonywania pracy:

KP Bydgoszcz – Śródmieście KMP w Bydgoszczy

ul. Poniatowskiego 5

85 – 671 Bydgoszcz

oraz teren działania KMP w Bydgoszczy

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  1. Utrzymanie w ciągłym porządku i czystości terenów  należących do jednostki Policji.
  2. Sprzątanie liści w okresie jesiennym oraz sprzątanie innych zanieczyszczeń.
  3. W okresie zimowym utrzymanie w ciągłym porządku chodników położonych bezpośrednio przy granicy nieruchomości oraz terenów należących do jednostki tj. przejść, dróg komunikacyjnych, parkingów  poprzez odśnieżanie, usuwanie śliskości / sypanie piaskiem i  środkami odladzającymi /, pozbywanie się błota i lodu.
  4. Koszenie  terenów  zielonych podległych jednostce Policji.
  5. Codzienne opróżnianie pojemników na śmieci i makulaturę do wyznaczonych w tym celu miejsc.
  6. Zgłoszenie do komórki administracyjno – gospodarczej wszelkiego rodzaju uszkodzeń i braków  w  sprzątanych rejonach.
  7. Zwracanie uwagi na urządzenia elektryczne pozostające w pomieszczeniach pod kątem przestrzegania zasad p. poż.
  8. Zamykanie okien w pomieszczeniach celem niedopuszczenia do nieuzasadnionych strat ciepła i uszkodzeń w wyniku zmiennych warunków atmosferycznych.
  9. Prowadzenie na bieżąco książki  Go 10 / książka ewidencji sprzętu, materiału w jednostce użytkowej / z  uwzględnieniem  przychodowo – rozchodowej  ewidencji  materiałowej.

Warunki pracy:
praca w równoważnym systemie czasu pracy w pomieszczeniu oraz na powietrzu w różnych warunkach atmosferycznych, prowadzenie pojazdu nieuprzywilejowanego kat.B, praca na wysokości powyżej 3 m.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: podstawowe
  • doświadczenie: brak

  • życiorys i list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych  do celów rekrutacji,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o nie skazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lud umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopia dokumentu potwierdzającego polskie obywatelstwo,
  • kopia dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy).

Termin składania/wysyłania dokumentów:

30 września 2016 roku

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty można składać osobiście:

Wydział Kadr i Szkolenia

Komenda Miejska Policji
Wojska Polskiego 4F
z dopiskiem: oferta zatrudnienia na stanowisko konserwator Zespołu Wspomagającego Wydziału Administracyjno – Gospodarczego KMP w Bydgoszczy.

Aplikacje przesłane drogą elektroniczną nie będą rozpatrywane. Oferta powinna zawierać tylko wymagane dokumenty w kserokopii, proszę nie załączać oryginałów. Oferty otrzymane lub uzupełnione po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego). Informujemy, iż mile widziane są osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Dostarczonych dokumentów nie odsyłamy. Przewidziane wynagrodzenie na ww. stanowisku 2.009 zł 81/100 brutto (we wszystkich składnikach wynagrodzenia). Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 52 525 56 20.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też inną cechę prawnie chronioną.

Metryczka

Data publikacji : 16.09.2016
Data modyfikacji : 16.09.2016
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Anetta Lewicka
Sandra Szymaniak Wydział Kontroli KMP w Bydgoszczy
Osoba modyfikująca informację:
Sandra Szymaniak