Archiwum ogłoszeń z 2014 roku

Informacja dla kandydatów o naborze nr 164024 na stanowisko referenta Zespołu Obsługi Systemów Informacyjnych Wydziału Administracyjno-Gospodarczego KMP w Bydgoszczy

Ogłoszenie na czas zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej do dnia 30 kwietnia 2015 roku

  • Ogłoszenie nr: 164024
  • Data ukazania się ogłoszenia: 24 października 2014 r.

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy

  • Komendant Miejski Policji
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • referent
  • do spraw informatyki
  • Zespołu Obsługi Systemów Informacyjnych Wydziału Administracyjno-Gospodarczego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskażnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

  • Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy
    ul.Wojska Polskiego 4f
    85-171 Bydgoszcz

Miejsce wykonywania pracy:

  • Bydgoszcz
  • Komenda Miejska Policji
    ul. Wojska Polskiego 4f

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Wprowadzanie danych do Krajowego Systemu Informacji Policyjnej KSIP w zakresie obszarów tematycznych: ewidencji wykroczeń w ruchu drogowym, ewidencji rozstrzygnięć sądowych i zakazów, zawiadomień o wykonaniu środka karnego oraz ewidencji zatrzymanych praw jazdy - dowodów rejestracyjnych przekazanych przez jednostki i komórki organizacyjne KMP w Bydgoszczy.
  • Dokonywanie sprawdzeń prawidłowości i kompletności zapisów we wprowadzanych dokumentach do policyjnych baz danych oraz współpraca z jednostakami Policji opdpowiedzialnymi za sporządzanie kart MRD-2, PRD-5 w celu weryfikacji.
  • Przyjmowanie zapytań o ukaranie z jednostek podległych KMP w Bydgoszczy oraz sądów, prokuratur i udzielanie odpowiedzi w tym zakresie w celu sprawnego i prawidłowego funkcjonowania jednostek.
  • Pozyskiwanie informacji w zakresie dotyczacym uprawnień kierowców z Urzędu Miasta w Bydgoszczy i Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy w celu rzetelnego i prawidłowego wprowadzania informacji do policyjnych systemów informacyjnych.
  • Prowadzenie ręcznej kartoteki kart MRD-2 i PRD-5 oraz Kart Informacyjnych, Zawiadomień o Wykonaniu Środka Karnego w celach ewidencyjnych oraz dokonywanie ich archiwizacji zgodnie z przepisami i wytycznymi w tym zakresie.
  • Sprawdzanie ilości punktów karnych oraz wydawanie zaświadczeń o wpisach w ewidencji kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego osobom zainteresowanym w celach informacyjnych.
  • Sporządzanie pism do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy o usunięcie wprowadzonych do systemu naruszeń w ruchu drogowym, po uzyskaniu z Sądu orzeczenia o uniewinnieniu lub przedawnieniu.
  • Sporządzanie pism do Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Bydgoszczy o modyfikację wprowadzonych do systemu naruszeń w ruchu drogowym, po uzyskaniu informacji o zaistaniałych niezgodnościach co do daty, godziny zdarzenia lub w przypadku orzeczenia przez Sąd nowego rozstrzygnięcia w sprawie.

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • - zagrożenie korupcją
    - obsługa klientów zewnętrznych

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
budynek jest przystosowany dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, stanowisko pracy znajduje się na parterze budynku, narzędzia i materiały pracy: biurko, komputer, faks, telefon, nie występują uciążliwe, szkodliwe oraz niebezpieczne warunki pracy

Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • właściwe palnowanie i oraganizacja pracy,
    • komunikatywność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność rozwiązywania problemów,
    • rzetelność,
    • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228),

Termin składania dokumentów:

  • 29-10-2014

    Wojska Polskiego 4f
    z dopiskiem: oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 164024

  • Aplikacje przesłane drogą elektroniczną nie będą rozpatrywane. Oferta powinna zawierać tylko wymagane dokumenty w kserokopii, proszę nie załączać oryginałów. Oferty otrzymane lub uzupełnione po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego). Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do dalszych etapów naboru, o czym będą powiadomieni w BIP KMP w Bydgoszczy w zakładce wolne stanowiska w służbie cywilnej - ogłoszenie nr 164024 . Zakres zagadnień obowiązujący na teście kompetencji będzie obejmował przede wszystkim wiedzę z zakresu ustawy o służbie cywilnej, ustawy prawo o ruchu drogowym, metod i form prowadzenia przez Policję statystyki zdarzeń drogowych oraz zasad archiwizacji dokumentów. Informujemy, iż mile widziane są osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Dostarczonych dokumentów nie odsyłamy. Przewidziane wynagrodzenie na stanowisku referenta 2000 zł. brutto (we wszystkich składnikach wynagrodzenia). Ogłoszenie na czas zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej do dnia 30 kwietnia 2015 roku. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 52 525 56 44.

Metryczka

Data publikacji : 24.10.2014
Data modyfikacji : 31.10.2014
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
podkom. Małgorzata Michniewicz - Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia KMP w Bydgoszczy
Sandra Szymaniak Wydział Kadr i Szkolenia
Osoba modyfikująca informację:
Sandra Szymaniak