Archiwum ogłoszeń z 2015 roku

OGŁOSZENIE NR 172341 NA STANOWISKO STARSZEGO REERENTA ZESPOŁU OBSŁUGI SYSTEMÓW INFORMACYJNYCH WYDZIAŁU ADMINISTRACYJNO - GOSPODARCZEGO KMP W BYDGOSZCZY

Ogłoszenie w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Ogłoszenie nr: 172341

Data ukazania się ogłoszenia: 18 sierpnia 2015 roku

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy

Komendant Miejski Policji

poszukuje na stanowisko:

starszego referenta

Zespołu Obsługi Systemów Informacyjnych

Wydziału Administracyjno-Gospodarczego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wyniósł poniżej 6%.

Ogłoszenie w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej.

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

ul. Wojska Polskiego 4f
85-171 Bydgoszcz

Miejsce wykonywania pracy:

  • Bydgoszcz
  • Komenda Miejska Policji

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • nadzorowanie i kontrolowanie poprawności wprowadzania danych do bazy KSIP/KSIP WWW przez funkcjonariuszy i pracowników KMP w Bydgoszczy oraz jednostek podległych,
  • weryfikowanie danych wprowadzanych do bazy KSIP WWW w zakresie ich aktualności, poprawności oraz kompletności,
  • przeprowadzanie szkoleń dla funkcjonariuszy KMP w Bydgoszczy oraz jednostek podległych w zakresie obsługi policyjnych systemów informacyjnych,
  • wykonywanie typowań i analiz kryminalnych na zlecenia w oparciu o dane zawarte w bazie KSIP/KSIP WWW,
  • usuwanie danych z bazy KSIP/KSIP WWW na podstawie wniosków osób uprawnionych,
  • dokonywanie okresowych kontroli w zakresie wykorzystania w służbie Mobilnych Terminali Noszonych oraz Mobilnych Terminali Przewoźnych,
  • wprowadzanie zapytań do Krajowego Centrum Informacji Kryminalnej oraz danych do bazy FREJZAP,
  • wprowadzanie do systemu TEMIDA informacji z formularza STP, wykonywanie typowań i analiz w oparciu o bazę TEMIDA oraz dokonywanie okresowych kontroli w zakresie prawidłowego spływu formularzy STP.

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

- narażenie na korupcję,

- stres wynikający z przeprowadzania szkoleń.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
bariery architektoniczne: parter budynku jest przystosowany jest dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, stanowisko pracy znajduje się na parterze.
narzędzia i materiały pracy: biurko, komputer, faks, telefon, nie występują uciążliwe, szkodliwe oraz niebezpieczne warunki pracy.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • pozostałe wymagania niezbędne:
  • znajomość obowiązujących przepisów i procedur oraz umiejętność ich stosowania,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.

d o d a t k o w e

  • doświadczenie zawodowe: 1 rok pracy w administracji

  • życiorys i list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o nie skazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopia dokumentu potwierdzającego polskie obywatelstwo lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych objętych klauzulą ,,poufne” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych ( Dz. U. Nr 182, poz. 1228),
  • kopia dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe.

Termin składania/wysyłania dokumentów:

23 sierpnia 2015 roku

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty można składać osobiście:

Wydział Kadr i Szkolenia

Komenda Miejska Policji
Wojska Polskiego 4f
z dopiskiem: oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 172341

Aplikacje przesłane drogą elektroniczną nie będą rozpatrywane. Oferta powinna zawierać tylko wymagane dokumenty w kserokopii, proszę nie załączać oryginałów. Oferty otrzymane lub uzupełnione po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego). Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do dalszych etapów naboru, o czym będą powiadomieni w BIP KMP w Bydgoszczy w zakładce wolne stanowiska w służbie cywilnej – ogłoszenie nr 172341. Zakres zagadnień obowiązujący na teście kompetencji będzie obejmował przede wszystkim wiedzę z ustawy o służbie cywilnej, obsługi Krajowego Systemu Informacyjnego Policji KSIP oraz przetwarzania przez Policje informacji o osobach. Informujemy, iż mile widziane są osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Dostarczonych dokumentów nie odsyłamy. Przewidziane wynagrodzenie na stanowisku starszego referenta 1900 zł brutto (we wszystkich składnikach wynagrodzenia). Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 52 525 56 44.

Metryczka

Data publikacji : 18.08.2015
Data modyfikacji : 24.08.2015
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
kom. Małgorzata Michniewicz - Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia KMP w Bydgoszczy
Sandra Szymaniak Wydział Kontroli KMP w Bydgoszczy
Osoba modyfikująca informację:
Sandra Szymaniak